Megoldott

Kidőlt kuka

Anonim Járókelő

Ez is évek óta így van. Ássák vissza a lábát, olyan csálé szegény!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyakorló u. 4b

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott! Nagyon köszönöm a gyors intézkedést!
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Liget utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy kupac szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tordai Richárd
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére