Válaszra vár

Beszakadt járda évek óta

Anonim Járókelő

Igényes emberek lakhatnak itt, ha évek óta képtelenek jelezni ezt a járdahibát. 5 éve jártam erre, akkor is így volt, most is így van. Ideje lenne megcsinálni. Árkád mögötti rész, Gyakorló utca 4i "hátsó" bejárat felől.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyakorló u. 4h

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feltöredezett, púpos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkremenet járdajavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére