Megoldott

Új graffiti eltávolítása az aluljáró faláról

Tisztelt Hölgyem / Uram!

A Budapest III. kerület, Flórián téri aluljáróban a Polgár utcai felőli kijáratnál a falról kellene eltávolítani az új graffitit.
A bejelentéshez csatoltam egy képet a graffitiről.

Köszönöm előre is.

Tisztelettel és üdvözlettel,
Vona Tibor

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér

Hozzászólások

  • Vona Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Hölgyem / Uram!

    Szeretném megerősíteni, hogy a graffitit eltávolították. Erről csatoltam egy képet a hozzászóláshoz.

    Köszönöm az ezzel kapcsolatos munkájukat és a szíves együttműködésüket....
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a firkát eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterületek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Vona Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére