Megoldott

Újabb graffitik az aluljáróban

Tisztelt Hölgyem / Uram!

A Budapest III. kerület, Szentlélek téri aluljáróban a falakról kellene az újabb graffitiket eltávolítani. A bejelentéshez csatoltam pár képet a graffitikről.

Köszönöm előre is.

Tisztelettel és üdvözlettel,
Vona Tibor

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér H

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Tibor!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Amennyiben módodban áll kérünk, továbbra is küldj be fotókat a bejelentett ügyek állapotáról! Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk kö...
  • Vona Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelet Hölgyem / Uram!

    Szeretném megerősíteni, hogy a graffitiket eltávolították. Erről csatoltam pár képet a hozzászóláshoz.

    Köszönöm az ezzel kapcsolatos munkájukat és a szíves együttműködésüke...
  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentésben szereplő területen a firkákat eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Vona Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére