Válaszra vár

kerékpársáv helyes kitáblázása szükséges

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.10.

Budapest Közút válasza:
„Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a Szépvölgyi úti kerékpársáv a II. kerületi Önkormányzat beruházásában készült, az Ön bejelentésében szereplő problémát már mi is jeleztük az Önkormányzat felé, kérve a módosítást. Bejelentése nyomán ismételten felkértük Őket a hiba javítására.
Mindazonáltal ez az ábrázolástechnikai hiba forgalombiztonsági problémát nem okoz, a jelzőtábla jelentését így is lehet értelmezni.”

-----

Kérem a kerékpársávot a megfelelő (folytonos sárga vonallal a táblán) módon kitáblázni.
(A javítás csupán egy csík sárga ragasztóból áll, nem lesz nagy munka.)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 92e

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a kerékpársávot a megfelelő (folytonos sárga vonallal a táblán) módon kitáblázni. (A javítás csupán egy csík sárga ragasztóból áll, nem lesz nagy munka.)"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.10. Budapest Közút válasza: „Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a Szépvölgyi úti kerékpárs...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/144526/kerekparsav-helyes-kitablazasa-szukseges bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz érkez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Itt maradt egy tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sopp Csilla
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fényes Elek utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közlekedési lámpa nem látható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kossuth Lajos utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére