Megoldatlan

foglalja a helyet

Használaton kívüli jármű kb.fél éve egy helyen parkol

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Páskomliget utca 69

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Puskás Ildikó
    titkársági ügyintéző

    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hatósági Főosztály
    H-1153 Budapest, Bocskai u. 1-3.
    Tel.: +36 1 305-3282 , +36 1 305-3235
    Email: hatosagifoosz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Fonó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán és zöld területen történő parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére