Megoldott

Köztisztaság

Anonim Járókelő

Georgina utca sarkán található területet sokan szemétlerakásra használják, a terület gondozatlan!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • BKM Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És a bokrok aljában mi található??? Az vajon mikor került oda???
  • XVI. kerületi Önkormányzat Környezetvédelmi Irodaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    XVI. kerület egész területéről ingyenesen begyűjti a Kerületgazda Szolgáltató Szervezet a zsákokban kihelyezett zöldhulladékot.
    Egy kis türelmet kérünk
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ida utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Illegalis fenyokupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Bányász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére