Megerősítésre vár

A Széll Kálmán tér firkái

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.03.

FKF válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő felületek nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért nincs illetékességünk a firkák eltávolításában.”

-----

Van bőven mindenféle firkálmány. Kérjük az illetékest, hogy járjon egy kört a téren és takarítsák le azt a sok kisebb-nagyobb firkálmányt, ami csúfítja a teret.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér 2002

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez ugye vicc?

    “ a BKV Zrt. tulajdonában álló szekrényeket munkatársaik lefestették.

    Tájékoztatják továbbá, hogy a bejelentésben szereplő épület nem Társaságuk illetékessége”

    Az épületet úgy említik
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0018995/2024

    Járókelő.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00144474

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Van bőven mindenféle firkálmány. Kérjük az illetékest, hogy járjon egy kört a téren és takarítsák le azt a sok kisebb-nagyobb firkálmányt, ami csúfítja a teret."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.03. FKF válasza: „Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő felületek nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért nincs illetékes...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő felületek nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért nincs illetékességünk a firkák eltávolításában.

    Tisztele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat. Kérünk, hogy a különböző lokációkon található észrevételeket legközelebb külön-külön jelentsd be az oldalunkon, ezzel is segítve a Járókelő csapatát és...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Graffitis utasvárók mindkét irányban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Margaret Bridge Buda (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére