Megoldott

Sürgős takarítás kellene megint !

Anonim Járókelő

Megint WC lett a lépcsőből !

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Strasser Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/144467/surgos-takaritas-kellene-megint/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére