Megoldásra vár

3 roncsautó parkolóban

3 szemmel láthatóan üzemképtelen autó csufoskodik az Rtl klub parkolója előtti kanyarban.Bár rendszám elől vagy hátul van rajtuk ,régóta itt lehetnek és nem is tudnának elhajtani velük ,valószílüleg lejárt már a forgalmijuk.Körülöttük bevásárlókocsik és rengeteg szemét

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Jókai Mór utca

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. Az érintett területet magánterület, melynek tulajdonosát felszólítottuk a közösségi együttélés szabályainak betartására, az ingatlan rendjének, tisztaságána
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autóroncsok tucatszám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Dózsa György út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lejárt műszakis Volvo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Katona utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Harom elhagyott jarmu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére