Megoldott

Megsüllyedt javítás után

Anonim Járókelő

Kedves Illetékes!

XIV. kerület Vezér utca 138/a. előtt egy korábbi közműjavítás területe az úton megsüllyedt.

Kérnem a helyreállítását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u 138

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 144430 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XI
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már el is készült! Köszönöm!
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A címet elírtam: Vezér utca 138/a, ha lehet javítsátok, köszi! :)
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére