Megoldásra vár

Graffitis furcsa tábla

A 9. ker. Tinódi-Vaskapu utcák sarkánál lévő játszótér kapujára a következő tiltások és tanácsok vannak kifüggesztve. (Az önkormányzat nevében és jóváhagyásával.) Íme:
- Az eszközöket kizárólag élőlények használhatják.
- „…a rongálók anyagi felelősséggel tartoznak az okozott kárért, de amúgy is nagyon szomorúak lennénk miatta.
- A játszóteret mindenki saját szórakozására, pihenésére és felelősségére használja. Igazából más szórakozására is használhatja, de ilyesmi ritkán fordul elő.
- Ha pihenés közben elfárad, kezdjenek el mozogni!
- Telefont nyomkodni természetesen lehet, csak minek? Gyermeke öt perc múlva felnő, figyeljen rá, amíg még engedi.
- A játszótérre kutyát, velociraptert (sic!) vagy bármilyen más állatot bevinni nem szabad!
- Kérjük, hogy a szemetet a kukába tegyék a játszótér területén! Távolabbról is dobhatják, de csak akkor, ha biztosan beletalálnak a szemetesbe.
Ha nem tetszenek a szabályok, most még visszafordulhat! Óvjuk a környezetünket és a tájékoztató táblát! Kellemes időt és piktogramnézegetést kíván Ferencváros Önkormányzata!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller u. 23

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Graffitis furcsa tábla a Tinódi-Vaskapu utcai játszótérnél"-ról "Graffitis furcsa tábla"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Ezúton tájékoztatom, hogy a IX. ker. Tinódi-Vaskapu utca játszótér kapujára vonatkozó graffiti bejelentését, takarítását továbbítottuk, megrendeltünk az Önkormányzat graffiti ment
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • László Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kálvin tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Telefirkált aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére