Megoldásra vár

Tengelytörést lehet kapni

A Pongrácz út aszfaltburkolata katasztrofális. Ha a Kerepesi úttól nézzük Kőbánya-alsó felé, akkor a Horog utca után, ahol a sínek áthaladnak az úton, ott kezdődik a rázkódás és kb. 1- 1,5 km hosszan kátyúból kátyúba hajt az autós mindkét oldalon. Ezt az egész részt teljesen újra kell aszfaltozni, nem lehet toldozni-foltozni, mert attól lett korábban ilyen.
A képeket a google térképről vettem le, mert ott sosem lehet megállni, hogy fényképet készítsek. A probléma ott is jól látszik.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pongrácz út 9/b

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozva tárgyban jelzett számú bejelentésre a következőkről tájékoztatom Önöket.

    A Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús Keresztúri út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Keresztúri út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére