Megoldásra vár

Úhibák

A jelzett helyen (Kőtár/Törökverő) számos régi és új úthiba jelentkezett.
Kérem, ezek felszámolását.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Törökverő út 4

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Bejelentésére tájékoztatom, hogy az úthibák javítását előirányoztuk, javítási listánkba felvettük, várható javítása kivitelezői kapacitás függvényében fog megtörténni.
    Kös...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú Beregszász

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Útburkolat - Bercsényi utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére