Megoldott

Szemetes buszmegálló

A Máramaros út buszmegállóban ki van öntve egy zsák szemét.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Máramaros út

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink elvégezték a terület takarítását.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/144355/szemetes-buszmegallo/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Ludvig Anna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hányások az aluljáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére