Válaszra vár

A MÁV-kerítést a villamosmegállóban betörték

FRISSÍTÉS: 2024.06.30.
Bejelentő észrevétele: "A problèmát még nem oldoták meg!"

-----------

A Máv elválasztó falat a villamos megállóban betörték! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon az elválasztó fal újbóli felépítéséről! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Élessarok

Hozzászólások

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés leírását "A Máv elválasztó falat a villamos megállóban betörték! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon az elválasztó fal újbóli felépítéséről! Előre is köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.30. Bejelentő észrevétele: "A problèmát még nem oldoták meg!" ----------- A Máv elválasztó falat a villamos megállóban b...

  • Tordai Richárd hozzászólt a bejelentéshez.

    A problèmát még nem oldoták meg!
  • Tordai Richárd visszajelzésére vár.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Címzett: Járókelő

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 144339 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége rész
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faltöredék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Alkotás utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megsüllyedt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Tatai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A közúti közlekedés akadályozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Keresztúri út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére