Megoldott

Rendszeres tilosban parkolás a Szedersor utcában

Tisztelt Ügyintéző! A Szedersor utcában rendszeresen tilosban parkolnak. Sajnos ez egy lakó és pihenőövezet és a sok tilosban parkoló hatalmas forgalomat generál egy olyan utcába ahol elvileg gyerekek játszanának és ahol elvileg tilos parkolni a sárga vonal mellett. Ettől elég veszélyes az utca mert az autók eltakarják a kilátást és a gyermekeket amúgy is alig lehet látni. Kérem tartassák be a kreszt. A Szedersor utcában és a Pálinkás Antal utcában tiltja a tábla a parkolást. A táblák szerint itt tilos parkolni, a hatóságok sajnos csak ritkán jönnek ki és nincs nagyon következménye annak hogy itt 20-30 autó rendszeresen tilosban parkol. Kérem ezen változtassanak. Köszönjük! Az itt lakó szülők.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szedersor u 2

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján.
    Köszönjük az együttműködést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A közterület-felügyelők visszatérően ellenőrzik a bejelentéseiben foglalt helyszíneket, szabálysértés észlelése esetén a közterület-felügyelők minden esetben megteszik a ha...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szabálytalan parkolás - Kondorosi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás a járdán az Allende parkban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Allende park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére