Válaszra vár

Poros járdaszakasz a Jysk előtt

FRISSÍTÉS: 2024.05.13.

Budapest Közút Zrt. válasza:
„A tárgyi zöldfelület nem tartozik a Társaságunk által üzemeltetett hálózathoz. A terület illetékes kezelője nyilvántartásunk szerint BKM Budapest Közművek Nonprofit Zrt. – FŐKERT Kertészeti Divízió.”

-----

A Szentendrei úti Jysk bejárata előtt egy kis területen hiányzik a járda. Kérjük a pótlását, hiszen, amint látszik, a járókelők aktívan használják a gyalogátkelő megközelítéséhez.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 30

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szentendrei úti Jysk bejárata előtt egy kis területen hiányzik a járda. Kérjük a pótlását, hiszen, amint látszik, a járókelők aktívan használják a gyalogátkelő megközelítéséhez."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.13. Budapest Közút Zrt. válasza: „A tárgyi zöldfelület nem tartozik a Társaságunk által üzemeltetet...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Péter
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Határ út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyenetlen járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Anikó
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Raktár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére