Megoldott

Felpúposodott járda

FRISSÍTÉS: 2024.06.27.

Bejelentő kérdése:
„Mikor várható a javítás?”

-----

Hollós Korvin Lajos utca 8 előtti járda el van repedve, fel van púposodva. Volt már rá példa, hogy valaki elesett benne. Kérném javítását. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hollós Korvin Lajos u. 8

Hozzászólások

  • Strasser Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkezdődött a javítás
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Hollós Korvin Lajos utca 8 előtti járda el van repedve, fel van púposodva. Volt már rá példa, hogy valaki elesett benne. Kérném javítását. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.27. Bejelentő kérdése: „Mikor várható a javítás?” ----- Hollós Korvin Lajos utca 8 előtti járda el van repedve, fel van púposodv...

  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Mikor várható a javítás?
  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Vicces, hogy a Óbuda appban is megjelenik a bejelentés. Mely szerint megoldodott. NEM oldódott meg. Kíváncsi leszek mikor lesz javítva
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés nevét "Fel púposodott járda"-ról "Felpúposodott járda"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! A jelzett járda javítását megrendeljük az Önkormányzat szerződött partnerétől. A megvalósulásig türelmüket kérjük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • P. Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hídfő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hónapja felbontották és nem lett visszabetonozva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Raktár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gazos lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ludvig Anna
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Perényi köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére