Megoldásra vár

Mozgó villanyoszlop

Tisztelt Címzett!
Szeretném jelezni, hogy a Budapest, IV. kerület Angyalföld forgalmitelepnél lévő Lehel tér felé haladó villamosmegálló melletti jelzőlámpa az áthaladást segítő gomb megnyomásakor nagyon mozog, eléggé instabil.

Köszönöm!
Üdvözlettel:
Andriska-Horváth Marianna

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Angyalföld kocsiszín

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IV. Pozsonyi út 4/b - Shell benzinkút csomópontban észlelt, instabil jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Andriska-Horváth Marianna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rosszul működő jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Angyalföld kocsiszín (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére