Válaszra vár

Eldugult csatorna

Anonim Járókelő

--Frissítés--
2024.04.24.
nem FCSM
---------------------

A csatorna régóta el van dugulva, esőzés esetén mellette elfolyik és álámossa az aszfalt utat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zerind vezér u. 23

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés leírását "A csatorna régóta el van dugulva, esőzés esetén mellette elfolyik és álámossa az aszfalt utat."-ról "--Frissítés-- 2024.04.24. nem FCSM --------------------- A csatorna régóta el van dugulva, esőzés esetén mellette elfolyik és álámossa az aszfalt utat."-ra.

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor ki az illetékes? II. kerületi önkormányzat?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert, ezért a probléma megoldása
    érdekében nem áll módunkban intézkedni
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére