Megoldott

Rongált szekrény

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő közműszekrény rongált, graffitis.
Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a szekrény állapotát!

Pontos helyszín:
47.51511947947494, 19.039200635368104

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margaret Bridge Buda

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0017216/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST - 00144204

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta Társ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére