Megoldott

Rendszám nélküli autó

XXIII. kerület Szilágyi Dezső utcában hónapok óta elhagyott, rendszám nélküli Nissan Micra nehezíti az amúgy is problémás parkolást

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Szilágyi Dezső u. 87

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    A 00144149 számú bejelentésüket megvizsgáltuk a gépjármű már nem volt a helyszínen.

    Tisztelettel:

    Varga Richárd
    Rendészeti és Mezőőri Osztály
    Szolgálatirányító
    Budapest Főváros
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Soroksár Török utca elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Török utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Fakopács utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Őrgébics utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére