Megoldott

Soha sem megy el, évek óta egy helyben

Raktárnak használt, mozgásképtelen autó.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Pipa u. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére megküldött megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/3103-4/2024 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    Adminisztrációs és...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Wágner Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    2013 óta nem volt idejük a szemetett eltakaritani ? Ez is teljesítmény.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Street View szerint már 2013 óta az utcán van.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Wágner Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Gönczy Pál utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Mátyás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére