Válaszra vár

Végletekig átrozsdásodott elektromos doboz

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.04.23.

A Budapest közút válasza:
"A bejelentésben szereplő elektromos szekrényt nem Társaságunk üzemelteti."

-----

Jelzett helyszínen lévő elektromos doboz borzasztó állapotú, teljesen át van rozsdásodva, rongált, graffitis.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a doboz állapotát!

Pontos helyszín:
47.52414941630363, 19.06400162374517

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő elektromos doboz borzasztó állapotú, teljesen át van rozsdásodva, rongált, graffitis. Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a doboz állapotát! Pontos helyszín: 47.52414941630363, 19.06400162374517"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.23. A Budapest közút válasza: "A bejelentésben szereplő elektromos...

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő elektromos szekrényt nem Társaságunk üzemelteti.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemviteli Főosztály

    e-mail: budapestkozut@budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabadon lógó drótok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lehel utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére