Megoldásra vár

Javítandó tűzcsap

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő tűzcsapon lóg egy fölösleges kupak, valamint a kupakokat rögzítő drótok is összevissza állnak, gyalogosok által forgalmas helyen.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a tűzcsapot!

Pontos helyszín:
47.525260725577425, 19.06380758812916

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 33b

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 144109 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XIII
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    MI AZ HOGY HIBA NINCS???!!!??? Ott lóg a dupla kupak, de minek? Másrészt össze vissza állnak a drótok, bárki beleakadhat. Az Illetékes válaszát várom, nem hiszem, hogy Fekete Jánosé a tűzcsap. Köszönöm!
  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Járókelő visszajelzése alapján
    Köszönjük az együttműködést!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Hiba nincs.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére