Megoldásra vár

Rossz állapotú fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.04.26.

FCSM válasza:
„Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap
nem mozog és nem balesetveszélyes, ezért annak cseréje nem indokolt. A
fedlap körül kialakult burkolathiba nincs összefüggésben a
csatornafedlappal, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll
módunkban intézkedni.”

-----

Jelzett helyszínen lévő fedlap jelentősen meg van süllyedve, körülötte az aszfalt töredezetté vált.
A rendkívül végiggondolt, új biciklis vonal okán konkrétan ráterelik jelenleg a forgalmat erre az úthibára, és érdekes módon az újra alakított forgalmi rend kialakításakor ezt senkinek nem jutott eszébe kijavítani, csak vonalat festeni.... Felháborító!
Ez az úthiba jelenleg kárt okoz minden erre közlekedő jármű futóművében, és balesetveszélyes is lehet.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa érdemben a fedlapot és környékét!

Pontos helyszín:
47.538887089098, 19.047024216353293

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád fejedelem útja

Hozzászólások

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A tárgyi bejelentésre ismételten megküldjük a május 21-én írt válaszunkat mely nem lett feltöltve a honlapjukra.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-mail:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindegy ki, de valaki legyen kedves SOS kijavítani a hibát, ha már sikerült ráterelni a forgalmat! Köszönjük!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő fedlap jelentősen meg van süllyedve, körülötte az aszfalt töredezetté vált. A rendkívül végiggondolt, új biciklis vonal okán konkrétan ráterelik jelenleg a forgalmat erre az úthibára, és érdekes módon az újra alakított forgalmi rend kialakításakor ezt senkinek nem jutott eszébe kijavítani, csak vona...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
    helyszínen található fedlapot és megállapították, hogy a csatornafedlap
    nem mozog és nem balesetveszélyes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt buszmegálló beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére