Megoldott

Roncs autó

FRISSÍTÉS: 2024.06.01.

I. Kerület válasza:
„Bejelentését legyen szíves a XII. kerületi Közterület-Felügyelet felé megtenni.


-----

3 hete itt van szabalytalanul, kitort kerekekkel az auto Budapest egyik legforgalmasabb utvonalan, de meg csak egy figyelmeztetes sincs rajta...

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Nagyenyed utca

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A bejelentést köszönjük, de nem tudjuk, hogy az I. kerület miért küldte tovább.
    Az Alkotás utca túloldala hozzájuk tartozik. Ennek ellenére a Hegyvidéki Rendészet munkatársai ellenő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését, melyet továbbítunk a Hegyvidéki rendészetnek.

    Üdvözlettel:
    Molnár Réka
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkormány
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Nagyenyed utca, 1012 Magyarország (47.49817754, 19.02410274, 16)"-ról "Budapest, Nagyenyed utca, 1012 Magyarország (47.49814691, 19.02414044, 18)"-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "3 hete itt van szabalytalanul, kitort kerekekkel az auto Budapest egyik legforgalmasabb utvonalan, de meg csak egy figyelmeztetes sincs rajta..."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.01. I. Kerület válasza: „Bejelentését legyen szíves a XII. kerületi Közterület-Felügyelet felé megtenni. ” ----- 3 hete itt van szabalytalanul, kitort kereke...

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Bejelentését legyen szíves a XII. kerületi Közterület-Felügyelet felé megtenni.

    Üdvözlettel:
    Diszpécser
    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Közterület-felügyelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott, rendszám nélküli Audi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Kempelen Farkas utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott, lejárt műszakis Vectra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Szanatórium utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Jármű tulajdonosa elhunyt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére