Válaszra vár

Üzemképtelen jármű közterületen

FRISSÍTÉS: 2024.05.21.

Bejelentő visszajelzése
„A bejelentés 1 hónappal ezelőtt történt meg.
A mai nap ugyanúgy ott áll az üzemképtelen jármű. ”

-----

Az alábbi Google Maps linkkel jelzett helyen (Csurgói út és Rátz László utca) áll a tárgyban említett gépjármű:
https://www.google.hu/maps/@47.4534112,19.0354402,3a,75y,275.87h,90t/data=!3m7!1e1!3m5!1s6GWeIO8zyyY6X4ZHRMsDXA!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3D6GWeIO8zyyY6X4ZHRMsDXA%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D277.86835%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i16384!8i8192?entry=ttu

Az illetékesekhez pedig az alábbi kérdésem lenne:
Lehet bármit az ellen tenni, hogy a közelben levő autó szerviz ne közterületen parkoltassa a rendszám nélküli illetve üzemképtelen autóit?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rátz László u. 74/a

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Az alábbi Google Maps linkkel jelzett helyen (Csurgói út és Rátz László utca) áll a tárgyban említett gépjármű: https://www.google.hu/maps/@47.4534112,19.0354402,3a,75y,275.87h,90t/data=!3m7!1e1!3m5!1s6GWeIO8zyyY6X4ZHRMsDXA!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3D6GWeIO8zyyY6X4ZHRMsDXA%26cb_c...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés 1 hónappal ezelőtt történt meg.
    A mai nap ugyanúgy ott áll az üzemképtelen jármű.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Több, mint 1 hét eltelt. A roncs még mindig ugyanúgy ott áll. Mikorra várható visszajelzés?

    A fizető övezet Andor utcáig való kiterjesztése és különösen a lakossági kizárólagos várakozási területek á...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli roncs a Kondorosi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budapest Hunyadi János út 1 Bejárat a Kondorosi út felől (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Vw

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Hyundai

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kőoltár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére