Megoldásra vár

Sérült pad

Kérem az ill. értesítését a pad javítása miatt. Irinyi 28 mellett.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 28a

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük 7126. számú bejelentését, melyben felhívta figyelmünket a Budapest XI. kerület, Irinyi József utca 28. számnál lévő pad problémájára.
    Tájékoztatom, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő,

    Köszönjük észrevételét, mellyel segíti munkánkat!
    Szíves tájékoztatásul közlöm, hogy az Irinyi József utca 28. számnál található megrongálódott pad javítási munkáit a Hiva...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére