Megoldásra vár

Graffitis szekrény

Tisztelt Vodafone!
A Dob utcában a képen látható szekrény nagyon rondán fest.
Sajnos valószínűleg később is festve lesz, de hasonló állapotba kerülni időbe fog telni.
Kérem lehetőségük szerint lefesteni!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 53a

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Klauzál tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összefirkált fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vígh Kristóf
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nagy Diófa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére