Megoldásra vár

Graffitis szekrény

Tisztelt Vodafone!
A Klauzál téren, a képen látható szerkény erősen graffitis.
A tér jelenleg felújítás alatt van. Van lehetőség a megújuló térrel együtt a szerkényt is megújítani? Ne legyen nagy kontraszt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Klauzál tér 35

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összefirkált fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vígh Kristóf
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nagy Diófa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére