Megoldott

Töredezett fedlap

Tisztelt Telekom!
Az Erzsébet körút 26 előtt lévő fedlap darabos, töredezett.
Kérem lehetőségük szerint cserélni!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 26

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elvékonyodott aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére