Válaszra vár

Megsüllyedt csatorna

Anonim Járókelő

A Népszinház utca sarkánál, a villamosmegálló mentén a csatorna fedlap süllyedt.
Kérem cseréjét!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Csattogó csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult vízelvezető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére