Megoldott

Üres, rossz állapotú telefonfülke

Anonim Járókelő

A Rákóczi tér közelében található telefonfülke üres, rozsdás és graffitis.
Tervezik a fülke bontását?

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 40

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibát javítottuk. A fülke leszerelését jelenleg nem tervezzük.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére