Megoldásra vár

Sérült megsüllyedt forgalomirányítási fedlap

Anonim Járókelő

A Vadász utca - Kálmán Imre utca sarkán lévő fedlap töredezett és megsüllyedt a járdába.
Kérem javítását!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vadász u. 39

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az V. kerület, Vadász u.-Kálmán Imre u. sarkon a sérült, kopott fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszèly

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József Attila utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult behajtani tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyi Pál utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére