Válaszra vár

30-as zóna kezdete tábla hiánya

Anonim Járókelő

A mellékelt térképen a narancssárga nyíllal jelölt irányban behajtva egy "lakó-pihenő övezet"-be jut az ember (piros vonalkázással ellátott terület), melynek északi-északnyugati szélén a lakó pihenő övezetnek vége is szakad annak rendje és módja szerint, ám az ember ott úgy kerül bele egy 30-as zónába, hogy az (abba ebből az irányból behajtva) "30-as zóna kezdete" táblával jelezve NEM volt.
Kérem a helyszínen kialakítoott, de táblákkal nem egységesen ellátott 30-as zóna teljes korrekt körültáblázását 30-as zóna kezdete és vége táblákkal MINDEN olyan kölkedeési útra nézve ahol be illetve ki lehet ebbe a zónába hajtani.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Csángó u. 36

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szegedi út kidöntött tábla 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szegedi út kidöntött tábla 1.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Terelőtábla fekszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére