Megoldásra vár

Kiszáradt fa

Kiszáradt fa Amerikai út-Korong u.sarok.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Amerikai út 49

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00143921 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a XIV. kerület Korong utca 23. számmal szembeni elválasztósávon található száraz fa kivág
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hajléktalanok lepték el a játszóteret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilosvai Selymes tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stankovics Andor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére