Megoldott

Törött buszmegálló üveg

Törött, üveg a szilánkok a megállóban és a bicikliúton

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • JCDecaux válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (14392)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönjük megker
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A törött üveget pótoltuk
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Berta Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére