Megoldásra vár

Hiányzó oszlopok

Anonim Járókelő

Kedves Illetékes!

A parkolásgátló oszlopokból hiányzik 2 darab. Egyik megtalálható a fal mellett.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Mády Lajos u. 6

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzést köszönjük, a pollerek helyreállítását ill. pótlását megrendeltük.
    A megvalósulásig szíves türelmét kérjük!
    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jp
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elkopott parkoló felfestések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rosszul működő jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Angyalföld kocsiszín (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére