Megoldott

Csattogó csatornafedél

Anonim Járókelő

Budapest 8ik kerületében, a József és Auróra utcák kereszteződésében egy öntöttvas fedél fedi a csatornát. A csatornafedél a nagyforgalmú utcán áthaladó autók súlya alatt ki-be mozog, így minden ráhajtó autó hatására hangosat csapódik. Kérem vizsgálják meg, lehetséges-e a csatornafedél jobb elhelyezése, vagy cseréje egy olyan fedélre, mellyel az igen zavaró hanghatás megszűntethető. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József u. 46

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a Járókelő csapatának, és távolról az FCSMnek is a gyors és hathatós munkát. Az ilyen helyzetek visszaadják a reményt, hogy valóban lehetséges a közügyek sikeres kézbevétele.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megigazították és
    rögzítették a mozgó fedlapot, a kellemetlen hanghatás megszűnt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fénykép alján a csatornafedél, fent az Auróra és József utca tablái.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is seg
    ...
  • Fazekas Samu megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csattogó csatorna fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére