Megoldott

Hiányzó szemetes

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.22.
A II. Kerületi önkormányzat válasza:
“ A zöld színű szemétgyűjtőket az FKF üzemelteti.”

——————

-Tiszteletem!

2022 nyarán került cserére a kereszteződésben található járdák burkolata. Sajnos a zebra melletti szemetest elfelejtették visszahelyezni, azóta cigarettacsikket és mindenféle szemetet a házunk előtti (Fazekas u. 29-31.) fákkal és bokrokkal tarkított rézsűre dobálnak be egyesek.

Egy éve jeleztem először a kerületnek egy másik felületen, most újra kérem itt, hogy mihamarabb helyezzék vissza a szemetest!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Horvát u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján.
    Köszönjük az együttműködést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a hiányzó edényt pótolták.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/143905/hianyzo-szemetes/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "-Tiszteletem! 2022 nyarán került cserére a kereszteződésben található járdák burkolata. Sajnos a zebra melletti szemetest elfelejtették visszahelyezni, azóta cigarettacsikket és mindenféle szemetet a házunk előtti (Fazekas u. 29-31.) fákkal és bokrokkal tarkított rézsűre dobálnak be egyesek. Egy éve jeleztem előszö...

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A zöld színű szemétgyűjtőket az FKF üzemelteti.

    Az illetékest megkértük, hogy helyezze vissza a gyűjtőt.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budagyöngye parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megint gyűlik a zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Széll Kálmán tér galambvilága

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére