Megoldott

Elhagyott Note

Nagyon régóta nem mozog, 2 éve lejárt a műszakija

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Felsőhatár utca 2c

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A közterület-felügyelők 2024. április 30. napján a fent említett helyszínt visszaellenőrizték, és megállapították, hogy a bejelenésében megjelölt gépjármű már nincs a helys...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Vw

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Hyundai

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kőoltár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére