Válaszra vár

Letört/levágott oszlopcsonk

A Dózsa György úton a járdára való felhajtást akadályozó oszlopok közül egy, a járda közepén található darab le van törve/vágva, de az oszlopcsonk ott maradt, botlásveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 62

Hozzászólások

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szp Balint hozzászólt a bejelentéshez.

    elnezest, beazonositast elosegito kepeket csatolom.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Bálint!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük
    ...
  • Fazekas Samu megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Szp Balint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált jelzólámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Baleset miatt kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitakart stop tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére