Válaszra vár

Lerakott autók

Kevés parkolóhely van a lakótelepen, este nagyítóval kell keresni. Egyre több gazdátlan, lejárt műszakis vagy rendszám nélküli autót raknak le a házak között.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Simonyi Zsigmond u 13

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. április 21-én érkezett, 143889. számú bejelentés üzemképtelen gépjárműre, melyre az alábbi választ adjuk meg.

    A Kispes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Móricz Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Panka
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Esze Tamás utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére