Megoldott

Eltört tükör

Javítását kérem.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Vihar u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes és Bejelentő visszajelzése alapján,
    Köszönjük az együttműködést!
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban. Rendkívül hálás vagyok! Köszönöm szépen!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatjuk, hogy a KRESZ tükör helyreállítása elkészült.

    Üdvözlettel:
    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemeltetési Főosztály
    [A képen Betűtí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére