Megoldásra vár

Elmaradt felfestés

Kérem, pótolják az útburkolati jeleket.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Savoyai Jenő tér (Törley tér)

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Tájékoztatjuk, hogy az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkba új címet csak a tartalékkeret terhére tudunk felvenni. Amennyiben az időjárási körü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére