Megoldásra vár

Fára rádőlt tábla

Kidőlt a tábla, a fa tartja

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Arany János u. 14

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszèly

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József Attila utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult behajtani tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyi Pál utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére