Megoldott

Gondozatlan terület

Mindig kihagyják a területet a fű kaszáláskor.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 24

Hozzászólások

  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyönyörű is lett...
  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Le nyírták a fűvet
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem sikerűl figyelemmel kísérniük
  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére