Megoldott

Tűzcsap takarásban

Közterületen lévő tűzcsap takarásban van,hozzá férhetősége , láthatósága így korlátozott ez így nem gond?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 24

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bokor t levágták
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez külön bejelentés vagy jelezhetem itt? Esős időben a nagy BOKOR ágai az esővíz miatt a járdára hajlanak így a keskeny szakaszon nehéz elhaladni
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére